KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509322

nr 1250 9322

Torun Munthe-Brate

(1891-1993), Sverige

Oljemålning, Hästar. Olja på pannå. Signerad, daterad 1956, ca 55x62 cm

Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:58:50

27/4 19:43:18 1      Vinnande bud

Torun Munthe-Brate

Läs mer om Torun Munthe-Brate